Кедровий горіх містить корисні для здоров’я речовини, вітаміни, антиоксиданти та мінерали, які є незамінними для нашого організму.
Зміст
Сосна кедрового горіха росте переважно в холодних та тайгових лісах північної півкулі. Здебільшого збирання врожаю проводять у Канаді та Сибіру.
Ядра кедрових горіхів збирають із шишки сосни. Вони кремів-білого забарвлення. Мають ніжний маслянистий аромат та солодкі на смак. Такі ласощі дарують нам лише 18 видів сосен, що існують на всій Земній кулі. На їх різновид та поживні властивості впливає навколишнє середовище та клімат.
Цей маленький, краплеподібний і солодкий продукт, вживають сирим, смаженим або додають в різні страви.
Насичення корисними жирами, білками, вітамінами та мінералами кедрові горіхи дбають про ваше здоров’я. Ідеальний перекус для вагітних та вегетаріанців.
З урахуванням насиченості насіння кедрового горіха, рекомендована норма споживання на добу становить 28 – 36 грам.
Як вибрати кедровий горіх
Перед покупкою кедрового горіха уважно огляньте їхній зовнішній вигляд. Свіжий горіх повинен мати приємний яскраво-кремовий колір, мати однорідний за розміром вигляд, на них не повинно бути плям, цвілі та гіркоти.
Протипоказання
Алергія на кедрові горіхи зустрічається рідше ніж представників іншого виду горіхів. Однак, будьте обережні та вживайте горіхи в їжу помірно.
Рекомендується зберігати горіхи у скляній тарі, в холодильнику або в прохолодному, недоступному для сонячного проміння місці. Термін зберігання очищених горіхів 30-60 днів.
Біологічний склад та кількість нутрієнтів у кедрових горіхах.